دليل تركيا
دليل الشركات - أخبار تركيا - سياحة وسفر - فرص عمل - العلاج والتجميل

مسلسل Bez Bebek التركي

Bez Bebek, Eylül 2007'de yayına başlayan Türk yapımı fantastik ve komedi çocuk dizisidir

Bez Bebek oyuncuları kimdir
Bez bebek dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu

689

مسلسل Bez Bebek التركي

Hakan, Nana’yı Öptü!Nana ve Kulina’nın Kurtarma OperasyonuNana, Eve Geri Döndü!Şoker, İntikam Yemini Etti!Nana, Dünyaya Alışabilecek Mi?Şoker’in Şeytani PlanıŞoker’in Oyunu Hüsranla Bittiمن هم الممثلون في مسلسل Bez Bebek التركي


Bez Bebek oyuncuları kimdir?

Bez bebek dizisinin oyuncu kadrosu ve konusu

2007 yılının eylül ayında yayın hayatına başlayan ve 101 bölüm süren Bez Bebek dizisinin oyuncularının kim olduğu merak konusu oldu. Bir televizyon kanalında tekrar bölümleri yayınlanan Bez Bebek’in oyuncu kadrosunu ve konusunu merak eden diziseverler konu hakkında internette araştırma yapıyor. Peki, Bez bebek oyuncuları kimdir?


Yayınlandığı dönemde ilgiyle izlenen ve tam üç sezon boyunca ekran macerası devam eden Bez Bebek’in oyuncularının kim olduğu, dizinin final bölümünün ardından 7 sene geçmesine rağmen merakla araştırılıyor. Fantastik komedi türündeki çocuk dizisinin oyuncu kadrosunda pek çok ünlü isim yer almıştı. İşte, Bez Bebek dizisinin oyuncuları…


Bez Bebek, Eylül 2007’de yayına başlayan Türk yapımı fantastik ve komedi çocuk dizisidir. Dizinin yapımcısı Nilgün Sağyaşar, yönetmeni ise Serpil Kurtça’dır. 3. sezonda “Hakan” karakteri değişmiş ve Tan Sağtürk yerine Alpay Atalan geçmiştir. 2 Nisan 2010’da gösterilen son bölümüyle (101.bölümü ile) ekran macerasını noktalamıştır.Evrim Akın (Nana) 100. doğum gününde insan olmayı dileyip, dünyaya gönderilen iyi kalpli bir oyuncaktır. Dünyada eski sahibinin yanında kalıyordur ve oyuncak olduğu sırrını sadece 3 kişi öğrenebilir.Tan Sağtürk – Alpay Atalan (Hakan) Karısını kaybetmiş, uzun yıllar sonra çocuklarına annelik yaşatması gereken biri olduğunu fark etmiş, Simge’yle nişanlanmıştır. Ancak; Nana Dünya’ya gelince ona aşık olmuştur.


Oya Aydoğan (Kulina) Oyuncaklar Dünyası’nın başperisi, yöneticisi ve koruyucusudur. Nana’yı Joker’in kötülüklerinden korumaya çalışmaktadır.


Sevinç Aktansel (Makbule) Küçük bir kızken Nana onun en sevdiği oyuncağı olmuştur. Nana Dünya’ya geldiğinde çok geçmeden onun sırrını öğrenir. Bu arada Makbuş Hakan’ın evinde çocuklara bakıcılık yapıyordur.


Mehmet Usta (Joker)

Kötü kalpli bir oyuncaktır. Onun da dileği insan olmaktır. Ancak; Nana bunu dileyince onun insan olmasını engellemeye karar verir ve bu yüzden Nana’ya durmadan kötülük yapmaktadır. Şoker’in, ayrıca Ah Kulina diye bir şarkısı vardır.


Fatoș Kabasakal (Simge) Hakan’ın kötü kalpli nişanlısıdır. Onunla sırf zengin olduğu için evlenme planları kurmaktadır. Makbuş’u huzurevine, çocukları yatılı okula göndermek istiyordur.


Ege Tanman (Emre) Hakan’ın büyük çocuğudur. Nana’nın sırrını ikinci öğrenen kişidir.


Reyhan Asena Keskinci (Yağmur)

Hakan’ın küçük çocuğudur. Nana’nın sırrını ilk öğrenen kişidir.
Sibel Kasapoğlu (Özge) Simge’nin kötü niyetli kızıdır. Sonuncu bölümlerde annesinin ayrılan babasıyla evlenmesini istemektedir.


Şükran Ovalı (Merve)

Volkan’ın eșidir.


Tuģrul Artsever (Volkan) Hakanın iș ortağıdır, Merve’nin eșidir.


Turan Cihan Șimşek (Selim)

Hakan’ın amcasının oğludur.


Begüm Öner (Petek)

Okul müdüresinin akrabasıdır, Selim’a așıktır, kötülük yapmakı sever.


Pınar Aylin (Mimi) Matematik öğretmenidir.


Yılmaz Gruda (Tayfun Bey) Hakan’ın babası, Yağmur ve Emre’nin dedesidir. Diziye sonradan dahil olmuştur. Eski bir kaptandır. Kulina’ya görür görmez âşık olmuştur. Kulina da ona.


BEZ BEBEK DİZİSİNİN KONUSU
Bir bez bebek oyuncak olan Nana’nın 100 yıl boyunca hayali eski sahibi Makbule’nin yanında insan olarak yaşamaktır ve insanlarla aynı duyguları hissedebilmektir. 100. doğum gününde insan olmayı diler. Her gece yarısı eski bez bebek haline dönüşür ve bu 1 yıl devam etmek zorundadır. Bu süre içinde doğum gününe 1 yıl kalıp Nana’yla aynı dileği paylaşan Joker onu bu zorlu dünyaya alışma sürecinde dileğinde vazgeçirmeye çalışmaktadır.

اترك رد
محادثة واتسأب مباشرة
هل تريد المساعدة؟
مرحباً ...
هل تريد المساعدة؟
تواصل معنا مباشرة عبر الواتسأب.